Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Poznaj nasz zespół

Adam Van Bendler

golden retriver pomocy zwierzętom

Adam Van Bendler ma bardzo wesołe usposobienie i jest niezwykle przyjacielski, a do tego ufny i łagodny w stosunku do ludzi. Brzmi znajomo? Tak, to typowy golden retriever! Jego również cechują inteligencja i zapał do pracy. I tak jak goldeny świetnie sprawdzają się w dogoterapii, tak spotkania z Adamem zawsze są budujące i pełne dobrej energii.

 

Adam, jak na goldena przystało, nie lubi bezczynności i do pełni szczęścia potrzebuje masy zadań do wykonania. Stąd jego głowa jest zawsze pełna pomysłów, a kalendarz wypchany do granic możliwości – stand-up, filmy, Fundacja Psia Krew… Adam lubi, gdy coś się dzieje, dlatego jest jednym z inicjatorów powstania aplikacji i jednym z jej dwóch filarów. Z natury jest potulny i przywiązany do swojego stada, dzięki czemu wszyscy zawsze możemy na nim polegać.

Paweł Gebert

bokser ochrony zwierząt

Paweł Gebert to jeden z dwóch filarów naszego zespołu i pomysłodawca aplikacji Animal Helper. Innymi słowy – bez niego by nas tutaj nie było! Paweł na co dzień jest inspektorem ds. ochrony zwierząt w OTOZ Animals, a także biegłym sądowym z zakresu ochrony i dobrostanu zwierząt. Oznacza to mniej-więcej tyle, że wiele już w życiu widział. Ma mocne nerwy, zrównoważony charakter i jest bardzo pewny siebie – to tak jak bokser, prawda?

I tak jak swój psi odpowiednik, Paweł doskonale sprawdza się w roli obrońcy. W tym przypadku – potrzebujących zwierząt. Jest czujny, odważny i śmiały, a przy tym nie jest agresywny. Boksery szczekają bardzo mało i Paweł również często daje nam wszystkim się wygadać, by na koniec jednym zdaniem ustawić nas do pionu. Dodatkowo, jest inteligentny i chętny do współpracy, dlatego zawsze możemy liczyć na jego wiedzę i doświadczenie, które w przypadku tej inicjatywy są kluczowe.

Paweł Waszkiewicz

gończy polski analizy

Paweł Waszkiewicz to nasz analityk, który kocha excela równie mocno jak zwierzęta. To on jest w stałym kontakcie z programistami i na bieżąco koordynuje postęp prac. Jest temperamentny i uparty, a jego charakter przypomina gończego polskiego. Paweł również zachowuje dużą rezerwę wobec obcych. Nie jest typowo towarzyski, ale przy bliższym poznaniu jest łagodny i oddany. Także naszej sprawie.

Tak jak w gończym polskim – w Pawle także drzemie silny instynkt łowiecki. Jego analityczny i metodyczny umysł doskonale radzi sobie więc z każdym skomplikowanym zadaniem. Jak na gończego przystało, Paweł jest niezwykle energiczny i czerpie radość nie tylko z aktywności umysłowej, ale także fizycznej. Dokładnie tak, jak jego psi odpowiednik, uwielbia każdy rodzaj ruchu na świeżym powietrzu.

Magdalena Matelska

sznaucer miniatura komunikacji

Magdalena Matelska odpowiada w naszym zespole za szeroko pojętą komunikację – m.in. prowadzi nasze kanały w Social Mediach, zajmuje się media relations, a za cel postawiła sobie, by usłyszał o nas… każdy. W zasadzie, można więc ją porównać do dość hałaśliwego i upartego sznaucera miniatury. Trzeba przyznać, że ona też, mimo niewielkiego wzrostu, nie ustępuje odwagą i pewnością siebie reszcie zespołu.

Jest więc charakterna, żywiołowa, wesoła i spontaniczna. I jak to zwykle bywa ze sznaucerami – jest czujna, spostrzegawcza, bystra i samodzielna. Potrzebuje też dużo ruchu i zajęć – lubi, gdy ma przed sobą spore wyzwanie. Dlatego, gdy tylko usłyszała o aplikacji Animal Helper, głośno krzyczała, że chce być tego częścią.

Łukasz Matelski

owczarek niemiecki e-marketingu

Łukasz Matelski to prawdziwy owczarek niemiecki marketingu internetowego. To on odpowiada za SEO i wygląd naszej strony internetowej. Jest bardzo lojalny i oddany tej inicjatywie. Stanowi ważne ogniwo naszych rozważań, a gdy trzeba, jego zrównoważenie, opanowanie i łagodność udzielają się całemu zespołowi.

I niczym owczarek – jest aktywny i żywiołowy. Lubi nie tylko ruch na świeżym powietrzu (całodzienne wędrówki to jest życie), ale także wysiłek umysłowy – wymyślanie kolejnych funkcjonalności aplikacji i podpowiadanie skutecznych rozwiązań to to, co sprawia mu niesamowitą przyjemność. Tak jak jego futrzasty odpowiednik – Łukasz jest inteligentny, spostrzegawczy i szybko się uczy, a praca z nim to prawdziwa przyjemność!

Skąd się wzięliśmy?

Fundacja Psia Krew to organizacja charytatywna, założona w 2018 roku przez Adama Van Bendlera – komika, aktora i miłośnika zwierząt. Jej celem jest pomoc potrzebującym zwierzętom – nie tylko psom (co mogłaby sugerować nazwa), ale także kotom, jelonkom, jeżykom, świnkom – wszystkim zwierzętom, które są podopiecznymi schronisk i placówek działających na terenie całej Polski.

Fundacja pomaga przez cały rok, a środki do działania pozyskuje raz w roku, dzięki dwóm absolutnie wyjątkowym imprezom charytatywnym, gdy w jednym miejscu spotykają się wszyscy dobrzy ludzie, którym los tych małych istot nie jest obojętny. Mowa o Charytatywnym Meczu o Psią Krew, czyli Komicy vs Raperzy, a także o Charytatywnej Gali Stand-up Comedy.

Odwiedź stronę Fundacji Psia Krew.

Show World zajmuje się organizacją imprez od kameralnych występów zagranicznych gwiazd takich jak Jim Gaffigan, Daniel Sloss czy Dylan Moran, a kończąc na ogromnych wydarzeniach w największych halach w Polsce. 

Korzystając z talentu swoich analityków oraz programistów, Show World wprowadza rewolucyjne na rynku organizatorów rozwiązania. Tworzy systemy analizujące etycznie ogromne ilości danych w celu lepszego przewidywania przyszłości oraz optymalizacji działań. Prowadzi wyjątkowo efektywne kampanie reklamowe. Systemy jakie Show World zapewnił branży rozrywkowej, okazały się takim sukcesem, że obecnie wdraża ich odpowiedniki na pozostałe rynki, poczynając od budowlanego. 

Dzięki wsparciu Show World, konsultanci Animal Helper będą wiedzieli które zgłoszenia są najpilniejsze, a prawnicy będą ekspresowo dostawali gotowe materiały pozwalające skazywać osoby znęcające się nad zwierzętami. System Animal Helper będzie działał najefektywniej, jak to tylko możliwe, przyspieszając zmiany w Polsce w zakresie dobrostanu zwierząt. 

Odwiedź stronę Show World.

MATELSKI.PL specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, marketingu internetowym oraz tworzeniu stron i sklepów internetowych. W projekcie Animal Helper MATELSKI.PL tworzy i zarządza stronami Animal Helper i Fundacji Psia Krew. Dodatkowo, MATELSKI.PL oferuje wsparcie techniczne, wspomagając Fundację w kwestiach związanych z ich obecnością w internecie.

Odwiedź stronę MATELSKI.PL.