Przejdź do treści

Blog

Kolejne województwa ze 112 dla zwierząt

Łódzkie, Wielkopolska i Śląsk – to kolejne obszary, które swoim działaniem już wkrótce obejmie aplikacja Animal Helper. Za jej pośrednictwem można zgłaszać każdy przypadek, gdy zwierzęciu dzieje się krzywda. To prawdziwa rewolucja w zakresie pomocy zwierzętom. Docelowo ma przyjmować zgłoszenia z całego kraju.

Zachodniopomorskie z Animal Helper

Młody jeleń w potrzasku, otruty kot, a nawet mieszcząca się w szczecińskim mieszkaniu pseudohodowla psów. To tylko niektóre ze zgłoszeń, które wpłynęły do centrali Animal Helper z województwa zachodniopomorskiego. Od nieco ponad tygodnia mieszkańcy tego obszaru korzystają ze „112 dla zwierząt”.

Dołącz do nas i pomóż nam zmieniać świat zwierząt na lepsze!

Animal Helper to projekt, który stale się rozwija, a jego potrzeby rosną z dnia na dzień. Dlatego potrzebujemy kolejnych kreatywnych rąk do pracy. Aktualnie poszukujemy osób do współpracy w aż trzech obszarach: video content creatora, fundraisera i specjalisty ds. sponsoringu. Jeżeli czujesz, że to coś dla Ciebie – skontaktuj się z nami!

Rewolucję czas zacząć! Ruszyło Animal Helper

Na start: województwo pomorskie i dziesięciu pracowników. Choć plany są znacznie śmielsze. Właśnie pilotażowo ruszyła aplikacja Animal Helper, która działa jak 112 dla zwierząt. Celem aplikacji jest skrócenie czasu reakcji na zgłoszenie dotyczące zwierząt, a także budowa świadomego, empatycznego społeczeństwa, które nie boi się reagować, gdy zwierzęciu dzieje się krzywda.

112 dla zwierząt. Start w pierwszym województwie już 8 listopada

To prawdziwa rewolucja w zakresie ratowania zwierząt. Dzięki uproszczonej formie kontaktu, pomoc dotrze szybciej, a zgłaszający nie będzie tracił czasu na zastanawianie się, gdzie jej szukać. Aplikacja Animal Helper ruszy pilotażowo w województwie pomorskim już 8 listopada. Będzie działać jak 112 dla zwierząt. Cel? Uratować jak największą liczbę zwierząt i jak najszybciej przyjmować zgłoszenia z całej Polski.

Animal Helper rekrutuje. 112 dla zwierząt jest coraz bliżej!

Aplikacja, obsługująca ją centrala w Gdańsku, a co za tym idzie: ludzie. Właśnie ruszyła rekrutacja pracowników Animal Helper – pierwszej w Polsce aplikacji działającej jak 112 dla zwierząt. Poszukiwani kandydaci muszą działać szybko i zadaniowo, a także wykazywać się dużą odpornością psychiczną. Miłość do zwierząt? Wskazana!

LSN na pokładzie Animal Helper

Największą siłą Animal Helper są… ludzie. Ludzie, którzy nas wspierają, wierzą w ten projekt i którzy go współtworzą. Kilka miesięcy temu do tego grona dołączyli programiści LSN. Choć swoją część tworzyli niemal od zera, to dzięki nim prace nad aplikacją nabrały rozpędu i teraz jest już ona przygotowana do wyjścia produkcyjnego.

Cykl pielęgnacja: Jak zadbać o kocie i psie pazury

Mizianie za uszkiem lub pod bródką i nagle PAC! Równiutkie, czerwone kreski zdobią nasze dłonie. Kocie pazury bywają bezlitosne. Z resztą – psie również! Zwłaszcza, gdy nasze dłonie lub nogi zostają przypadkowymi ofiarami rykoszetów w trakcie zabawy. Dowiedz się więcej o pielęgnacji pazurów w naszym nowym blogowym cyklu.

Aplikacja wspiera aplikację – Animal Helper w Subme.app!

Subskrypcje to arcywygodne rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się nie tylko przy okazji wszelkiego rodzaju platformach streamingowych, ale też zakupach, usługach, a od niedawna także… wspieraniu organizacji charytatywnych. Teraz możesz subskrybować wsparcie budowy i utrzymania Animal Helper dzięki naszej obecności w Subme.