Nasi partnerzy

Dostawcy aplikacji

Porta KMI Poland

Porta KMI Poland od wielu lat jest niekwestionowanym liderem na rynku stolarki drzwiowej. Firma projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie, wobec czego w każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również gwarancja jakości oraz bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje, pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używane są komponenty dostarczane przez światowych liderów. Marka wsłuchuje się w głos architektów i robi wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

Blisko 30 lat temu w Bolszewie koło Wejherowa powstał pierwszy zakład produkujący drzwi. Od samego początku na czele firmy PORTA KMI POLAND stoi Jacek Sarnowski, który przy pomocy sprawnej kadry zarządzającej sukcesywnie dba o niezwykle dynamiczny rozwój firmy. W chwili obecnej PORTA KMI Poland zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników, a ta liczba stale rośnie. Wpływ na to ma między innymi budowa wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii oraz otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL. Ostatnią inwestycją jest nowy magazyn w Nidzicy oraz budowa nowej fabryki.

BinarApps

BinarApps to łódzka firma IT, która od 7 lat realizuje projekty w zakresie projektowania, budowania i utrzymania aplikacji webowych oraz mobilnych dla startupów, a także średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. To zespół ponad 120 konsultantów technologicznych, którzy wiedzą, jak stworzyć dobry produkt, jednocześnie pomagając rozbudować biznes klientów.

Wśród projektów firmy są m.in. aplikacje konkursowe, aplikacje dla branż e-commerce, fintech, czy healthcare, a także projekty oparte o technologię blockchain. W procesie tworzenia nowych rozwiązań wykorzystują autorską metodologię, która pozwala lepiej poznać potrzeby klientów i dostarczyć doskonałe rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami ich użytkowników końcowych.

Partnerzy techniczni

Kavaha

Kavaha to przede wszystkim unikalne korzenie Kavy prosto z wysp Południowego Pacyfiku. Od przeszło trzech tysięcy lat przygotowuje się z nich napój o wyjątkowych, relaksacyjnych właściwościach. Kava odpręża umysł i ciało, pomagając osiągnąć spokój i wewnętrzną równowagę.

Misją Kavaha jest pomoc w odnalezieniu harmonii z naturą, a także promocja kultury i tradycji wysp pacyficznych. Ich szczególną cechą jest otwartość i wzajemne wspieranie się, dlatego też Kavaha jest wszędzie tam, gdzie dobre serce może służyć innym – także zwierzętom! Właściciele marki Kavaha są dumni, że wszyscy razem możemy być Animal Helperami!