Przejdź do treści

Nasi partnerzy

Dostawcy aplikacji

LSN

LSN to zespół specjalistów, którzy koncentrują się na dostarczaniu rozwiązań IT dla branży ubezpieczeniowej. Cechują ich działania na najwyższym poziomie: w swoich działaniach łączą trzy perspektywy: biznesową, klienta, a także własną wiedzę w zakresie projektowania, technologii i trendów rynkowych.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 2008 roku. Od tamtej pory dostarczają rozwiązania w pełnym zakresie funkcjonowania klientów – od technologii związanych ściśle z komunikacją ogólną, przez kanały sprzedaży, aż po usługi back-office. Od 2018 roku firma ma swój oddział w Atenach w Grecji, skąd wspiera swoje projekty lokalnie w regionie Grecji, Cypru i Turcji.

BinarApps

BinarApps to łódzka firma IT, która od 7 lat realizuje projekty w zakresie projektowania, budowania i utrzymania aplikacji webowych oraz mobilnych dla startupów, a także średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. To zespół ponad 120 konsultantów technologicznych, którzy wiedzą, jak stworzyć dobry produkt, jednocześnie pomagając rozbudować biznes klientów.

Wśród projektów firmy są m.in. aplikacje konkursowe, aplikacje dla branż e-commerce, fintech, czy healthcare, a także projekty oparte o technologię blockchain. W procesie tworzenia nowych rozwiązań wykorzystują autorską metodologię, która pozwala lepiej poznać potrzeby klientów i dostarczyć doskonałe rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami ich użytkowników końcowych.

Sponsorzy województw

KupBilecik.pl - Zachodniopomorskie

Firma KupBilecik.pl to wiodący serwis biletowy, który nie tylko zapewnia dostęp do wydarzeń kulturalnych, ale także angażuje się w działania społeczne. Ich platforma umożliwia łatwe i wygodne zakupienie biletów na różnorodne wydarzenia, jednocześnie wspierając inicjatywy charytatywne.

Dzięki ich zaangażowaniu, Fundacja Psia Krew zyskuje wsparcie w zbieraniu środków na pomoc potrzebującym zwierzętom. Dodatkowo, firma umożliwia rozpoczęcie działania aplikacji Animal Helper w województwie zachodniopomorskim, dzięki czemu coraz więcej ludzi może aktywnie wspierać dobrostan zwierząt, otwierając nowe możliwości pomocy dla najbardziej potrzebujących.

Partnerzy techniczni

Taxo

TAXO to biuro rachunkowe inne niż wszystkie. Dostarczamy rozwiązania księgowe dla przedsiębiorców, aby mogli skupiać się na tym co robią najlepiej – na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu. Nie boimy się nowinek, wręcz przeciwnie – jesteśmy gotowi wprowadzać je, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów.

TAXO oferuje również kompleksową gamę usług, w tym doradztwo podatkowe, konsultacje prawne oraz rozwiązania z zakresu Business Intelligence (BI). Nasze podejście jest wielowymiarowe, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów i pomóc im osiągnąć sukces w prowadzeniu swojego biznesu.

Fundacja Komputronik

Fundacja Komputronik powstała, by stwarzać przestrzeń do rozwoju, otwierać
nowe horyzonty oraz pokazywać, że warto podążać za wyznaczonymi celami
i pokonywać bariery. Chce dawać szansę na rozwój ludziom ambitnym, którzy
z powodów ekonomicznych lub społecznych nie są w stanie pokonać barier
oddzielających ich od świata wielkich możliwości.


Dzięki okazywanemu wsparciu, Fundacja ma wpływ na kształcenie, inspirowanie
i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży oraz służy ogólnie rozumianemu
rozwojowi społecznemu, w tym rozwojowi społeczeństwa informacyjnego
i przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu.

INEWI

INEWI to oprogramowanie, które sprawia, że ewidencja czasu pracy jeszcze nigdy nie była tak prosta. To innowacyjny system RCP, który gwarantuje łatwe i precyzyjne zarządzanie czasem pracy pracowników. Planowanie grafików, elektroniczne wnioski urlopowe, rejestracja czasu pracy i planowanie delegacji. INEWI to jedno, niezwykle proste w obsłudze narzędzie, które usprawni działanie firmy.

To też odpowiedź na obecne, zmieniające się czasy. Dzięki cyfryzacji i automatyzacji praca przebiega efektywniej, a firma działa wydajniej. To narzędzie zastępuje papierowy obieg dokumentów, oszczędza czas i gwarantuje wygodę, ponieważ można z niego korzystać bez względu na urządzenie i miejsce.

Wspierali nas