Nasi partnerzy

Dostawcy aplikacji

Porta KMI Poland

Porta KMI Poland od wielu lat jest niekwestionowanym liderem na rynku stolarki drzwiowej. Firma projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie, wobec czego w każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również gwarancja jakości oraz bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje, pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używane są komponenty dostarczane przez światowych liderów. Marka wsłuchuje się w głos architektów i robi wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

Blisko 30 lat temu w Bolszewie koło Wejherowa powstał pierwszy zakład produkujący drzwi. Od samego początku na czele firmy PORTA KMI POLAND stoi Jacek Sarnowski, który przy pomocy sprawnej kadry zarządzającej sukcesywnie dba o niezwykle dynamiczny rozwój firmy. W chwili obecnej PORTA KMI Poland zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników, a ta liczba stale rośnie. Wpływ na to ma między innymi budowa wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii oraz otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL. Ostatnią inwestycją jest nowy magazyn w Nidzicy oraz budowa nowej fabryki.

BinarApps

BinarApps to łódzka firma IT, która od 7 lat realizuje projekty w zakresie projektowania, budowania i utrzymania aplikacji webowych oraz mobilnych dla startupów, a także średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. To zespół ponad 120 konsultantów technologicznych, którzy wiedzą, jak stworzyć dobry produkt, jednocześnie pomagając rozbudować biznes klientów.

Wśród projektów firmy są m.in. aplikacje konkursowe, aplikacje dla branż e-commerce, fintech, czy healthcare, a także projekty oparte o technologię blockchain. W procesie tworzenia nowych rozwiązań wykorzystują autorską metodologię, która pozwala lepiej poznać potrzeby klientów i dostarczyć doskonałe rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami ich użytkowników końcowych.

Partnerzy techniczni

Kavaha

Kavaha to przede wszystkim unikalne korzenie Kavy prosto z wysp Południowego Pacyfiku. Od przeszło trzech tysięcy lat przygotowuje się z nich napój o wyjątkowych, relaksacyjnych właściwościach. Kava odpręża umysł i ciało, pomagając osiągnąć spokój i wewnętrzną równowagę.

Misją Kavaha jest pomoc w odnalezieniu harmonii z naturą, a także promocja kultury i tradycji wysp pacyficznych. Ich szczególną cechą jest otwartość i wzajemne wspieranie się, dlatego też Kavaha jest wszędzie tam, gdzie dobre serce może służyć innym – także zwierzętom! Właściciele marki Kavaha są dumni, że wszyscy razem możemy być Animal Helperami!

Fundacja Komputronik

Fundacja Komputronik powstała, by stwarzać przestrzeń do rozwoju, otwierać
nowe horyzonty oraz pokazywać, że warto podążać za wyznaczonymi celami
i pokonywać bariery. Chce dawać szansę na rozwój ludziom ambitnym, którzy
z powodów ekonomicznych lub społecznych nie są w stanie pokonać barier
oddzielających ich od świata wielkich możliwości.


Dzięki okazywanemu wsparciu, Fundacja ma wpływ na kształcenie, inspirowanie
i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży oraz służy ogólnie rozumianemu
rozwojowi społecznemu, w tym rozwojowi społeczeństwa informacyjnego
i przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu.