Przejdź do treści

Nasi partnerzy

Dostawcy aplikacji

LSN

LSN to zespół specjalistów, którzy koncentrują się na dostarczaniu rozwiązań IT dla branży ubezpieczeniowej. Cechują ich działania na najwyższym poziomie: w swoich działaniach łączą trzy perspektywy: biznesową, klienta, a także własną wiedzę w zakresie projektowania, technologii i trendów rynkowych.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 2008 roku. Od tamtej pory dostarczają rozwiązania w pełnym zakresie funkcjonowania klientów – od technologii związanych ściśle z komunikacją ogólną, przez kanały sprzedaży, aż po usługi back-office. Od 2018 roku firma ma swój oddział w Atenach w Grecji, skąd wspiera swoje projekty lokalnie w regionie Grecji, Cypru i Turcji.

BinarApps

BinarApps to łódzka firma IT, która od 7 lat realizuje projekty w zakresie projektowania, budowania i utrzymania aplikacji webowych oraz mobilnych dla startupów, a także średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. To zespół ponad 120 konsultantów technologicznych, którzy wiedzą, jak stworzyć dobry produkt, jednocześnie pomagając rozbudować biznes klientów.

Wśród projektów firmy są m.in. aplikacje konkursowe, aplikacje dla branż e-commerce, fintech, czy healthcare, a także projekty oparte o technologię blockchain. W procesie tworzenia nowych rozwiązań wykorzystują autorską metodologię, która pozwala lepiej poznać potrzeby klientów i dostarczyć doskonałe rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami ich użytkowników końcowych.

Partnerzy techniczni

Kavaha

Kavaha to przede wszystkim unikalne korzenie Kavy prosto z wysp Południowego Pacyfiku. Od przeszło trzech tysięcy lat przygotowuje się z nich napój o wyjątkowych, relaksacyjnych właściwościach. Kava odpręża umysł i ciało, pomagając osiągnąć spokój i wewnętrzną równowagę.

Misją Kavaha jest pomoc w odnalezieniu harmonii z naturą, a także promocja kultury i tradycji wysp pacyficznych. Ich szczególną cechą jest otwartość i wzajemne wspieranie się, dlatego też Kavaha jest wszędzie tam, gdzie dobre serce może służyć innym – także zwierzętom! Właściciele marki Kavaha są dumni, że wszyscy razem możemy być Animal Helperami!

Fundacja Komputronik

Fundacja Komputronik powstała, by stwarzać przestrzeń do rozwoju, otwierać
nowe horyzonty oraz pokazywać, że warto podążać za wyznaczonymi celami
i pokonywać bariery. Chce dawać szansę na rozwój ludziom ambitnym, którzy
z powodów ekonomicznych lub społecznych nie są w stanie pokonać barier
oddzielających ich od świata wielkich możliwości.


Dzięki okazywanemu wsparciu, Fundacja ma wpływ na kształcenie, inspirowanie
i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży oraz służy ogólnie rozumianemu
rozwojowi społecznemu, w tym rozwojowi społeczeństwa informacyjnego
i przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu.

Wspierali nas