Przejdź do treści

Ogromne wsparcie Fundacji Komputronik

Szybka i profesjonalna pomoc, gdy zwierzęciu dzieje się krzywda – do osiągnięcia tego celu konieczna jest nie tylko budowa aplikacji, ale także obsługującej ją centrali. Z dumą i radością ogłaszamy, że dołączyliśmy do grona beneficjentów Fundacji Komputronik. Dzięki temu wsparciu, pracownicy centrali Animal Helper będą działać na najwyższej jakości sprzęcie komputerowym.

Fundacja Komputronik co kwartał, spośród nadesłanych zgłoszeń, wybiera beneficjentów, którzy otrzymują wsparcie. Chodzi tu o inspirujące i kreatywne pomysły z pogranicza edukacji, technologii i innowacji, które są zgodne ze statutem Fundacji. Priorytetem jest realizacja celów, które służą ogólnie rozumianemu rozwojowi społecznemu, a także tych, które mają wpływ na kształcenie, inspirowanie i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży.

Trudne zadanie

W minionym kwartale do Fundacji Komputronik wpłynęła rekordowa liczba wniosków. Świadczy to nie tylko o słuszności działań Fundacji, ale także o tym, że żyjemy w społeczeństwie kreatywnym, które chce się rozwijać. – Z kwartału na kwartał otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń. Cieszymy się z tego powodu. Za każdym razem wybór beneficjentów nie jest łatwym zadaniem. Otrzymujemy różne wnioski i prośby o pomoc. Staramy się wyłaniać beneficjentów, których projekty wpisują się w nasz status. W ostatniej edycji wybraliśmy pięć instytucji, które otrzymają od nas pomoc – mówi Monika Buczkowska, prezes Fundacji Komputronik.

Wśród szczęśliwej piątki znalazła się nasza inicjatywa. Wnioskowaliśmy o wsparcie w budowie centrali aplikacji Animal Helper. Zależało nam na wysokiej jakości sprzęcie komputerowym, który „udźwignie” trudne zadania, z którymi na co dzień będą się borykać pracownicy centrali. – Ten projekt wyróżniał się innowacyjnością i użytecznością. Właśnie takie inicjatywy wspieramy i promujemy najchętniej. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie będziemy mogli zatroszczyć się o dobro zwierząt – dodaje prezes Fundacji Komputronik.

Poszerzanie horyzontów

Fundacja Komputronik realizuje swoje cele już od kilku lat. W tym czasie udało się wesprzeć kilkadziesiąt podmiotów i osób indywidualnych. – Fundacja powstała, by stwarzać przestrzeń do rozwoju, otwierać nowe horyzonty oraz pokazywać, że warto podążać za wyznaczonymi celami i pokonywać bariery. Naszym celem jest stwarzanie szansy na rozwój ludziom ambitnym, którzy z powodów ekonomicznych lub społecznych nie są w stanie pokonać barier oddzielających ich od świata wielkich możliwości – podsumowuje Monika Buczkowska.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona beneficjentów, a tym samym Fundacja dołączyła do grona naszych Partnerów. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza inicjatywa jest potrzebna.

Więcej o Fundacji Komputronik dowiesz się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *