Gala Stand-up dla Animal Helper

Grupa niesamowitych komików o wielkich sercach na scenie, a na widowni najlepsza publika, która dobro zwierząt stawia na pierwszym miejscu. Do tego wyjątkowy, wspólny cel. Już 24 września w Warszawie odbędzie się jedyna w swoim rodzaju gala charytatywna stand-up na rzecz Animal Helper.

W tym kraju ludziom lepiej już chyba nie będzie, ale jeśli chodzi o zwierzęta, wciąż mamy dużo do powiedzenia! Zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie charytatywne na rzecz zwierząt – na jednej scenie, w warszawskim COS Torwar spotkają się najlepsi i najwspanialsi komicy o wielkich sercach!

To jedyna taka gala! Całość poprowadzą Abelard Giza i Kacper Ruciński, a wystąpią dla Was Adam Van Bendler, Paweł Chałupka, Kasia Piasecka, Ewa Błachnio, Janusz Pietruszka, Tomek Kołecki i Czarek Sikora!

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rozwój aplikacji Animal Helper, a konkretnie na etaty dla pracowników centrali, która będzie działała jak numer 112 dla zwierząt. Ta aplikacja to absolutna rewolucja w zakresie ratowania zwierząt, która zbliża się wielkimi krokami. Dzięki niej razem uratujemy potężne ilości zwierząt!

Animal Helper to projekt Fundacji Psia Krew, którego pomysłodawcami są Paweł Gebert i Adam Van Bendler. Dzięki gigantycznemu wsparciu społecznemu udało się zebrać kwotę konieczną na uruchomienie fazy testowej w pierwszym województwie, a dzięki zaangażowaniu Partnerów Technologicznych, firm Porta KMI Poland i BinarApps, budowa aplikacji jest w toku.

Weź udział w tej wyjątkowej gali, śmiej się do łez i jednocześnie wspieraj z nami zwierzęta w potrzebie. Razem możemy zrobić wielkie rzeczy!

Organizatorzy: Fundacja Psia Krew, Stage Production, Show World

Partnerzy wydarzenia: Porta KMI Poland, BinarApps, Kavaha

Bilety: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *