Przejdź do treści

Gala Stand-up dla Animal Helper

Grupa niesamowitych komików o wielkich sercach na scenie, a na widowni najlepsza publika, która dobro zwierząt stawia na pierwszym miejscu. Do tego wyjątkowy, wspólny cel. Już 24 września w Warszawie odbędzie się jedyna w swoim rodzaju gala charytatywna stand-up na rzecz Animal Helper.

W tym kraju ludziom lepiej już chyba nie będzie, ale jeśli chodzi o zwierzęta, wciąż mamy dużo do powiedzenia! Zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie charytatywne na rzecz zwierząt – na jednej scenie, w warszawskim COS Torwar spotkają się najlepsi i najwspanialsi komicy o wielkich sercach!

To jedyna taka gala! Całość poprowadzą Abelard Giza i Kacper Ruciński, a wystąpią dla Was Rafał Pacześ, Adam Van Bendler, Paweł Chałupka, Kasia Piasecka, Ewa Błachnio, Janusz Pietruszka, Tomek Kołecki i Czarek Sikora!

Komicy to nie tylko wielcy indywidualiści, ale także ludzie o wielkich sercach. Udowodnili to już wielokrotnie i teraz również nie trzeba było ich długo namawiać na występ. Nasza idea naprawdę jednoczy i skupia wokół siebie wspaniałych ludzi

– mówi Adam Van Bendler, komik i założyciel Fundacji Psia Krew.

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rozwój aplikacji Animal Helper, a konkretnie na etaty dla pracowników centrali, która będzie działała jak numer 112 dla zwierząt. Ta aplikacja to absolutna rewolucja w zakresie ratowania zwierząt, która zbliża się wielkimi krokami. Dzięki niej razem uratujemy potężne ilości zwierząt! Dowiedz się więcej na stronie głównej animalhelper.pl.

Animal Helper to projekt Fundacji Psia Krew, którego pomysłodawcami są Paweł Gebert i Adam Van Bendler. Dzięki gigantycznemu wsparciu społecznemu udało się zebrać kwotę konieczną na uruchomienie fazy testowej w pierwszym województwie, a dzięki zaangażowaniu Partnerów Technologicznych, firm Porta KMI Poland i BinarApps, budowa aplikacji jest w toku.

Weź udział w tej wyjątkowej gali, śmiej się do łez i jednocześnie wspieraj z nami zwierzęta w potrzebie. Razem możemy zrobić wielkie rzeczy!

Organizatorzy: Fundacja Psia Krew, Stage Production, Show World

Partnerzy wydarzenia: Porta KMI Poland, BinarApps, Kavaha

Bilety: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *