Przejdź do treści

Aplikacja wspiera aplikację – Animal Helper w Subme.app!

Subskrypcje to arcywygodne rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się nie tylko przy okazji wszelkiego rodzaju platformach streamingowych, ale też zakupach, usługach, a od niedawna także… wspieraniu organizacji charytatywnych. Teraz możesz subskrybować wsparcie budowy i utrzymania Animal Helper dzięki naszej obecności w Subme.

Innowacyjna platforma Subme.app umożliwia zamawianie produktów i usług w modelu subskrypcyjnym, a także zarządzanie najważniejszymi subskrypcjami z innych miejsc. Żyjemy szybko, jesteśmy atakowani wieloma bodźcami, przez co często zapominamy o najważniejszych zakupach, bez których nie możemy się obyć. Wówczas z pomocą przybywa Subme.

W Subme.app sam wybierasz co, w jakiej ilości oraz co ile (dni lub tygodni) chcesz otrzymywać, a paczka będzie zawsze na wyznaczony czas. Jeśli czasem zapominasz o zapasie kawy, kosmetyków czy suplementów diety, ten model zakupów to coś dla Ciebie.

Animal Helper jak Netflix?

Subskrybować można streaming, kawę, edukację… I na tej samej zasadzie można subskrybować fundacje, akcje społeczne czy charytatywne. Czym Animal Helper różni się od Netflixa? W zamian za cykliczną cegiełkę nie otrzymujesz seriali, które możesz włączyć w każdej chwili, ale 112 dla zwierząt, które będzie służyć każdemu zwierzęciu w potrzebie.

To od Ciebie zależy jaką kwotą i co jaki czas wesprzesz działanie Animal Helper. Subskrypcje nie są miesięcznymi abonamentami na pomoc, do których się zobowiązujesz i od których nie możesz uwolnić. Masz tutaj pełną dowolność i kontrolę nad przekazywanymi przez Ciebie środkami. Ty decydujesz czy chcesz zmienić częstotliwość, zmniejszyć lub zwiększyć kwotę lub całkowicie zrezygnować z wsparcia.

Jak wspierać Animal Helper subskrypcją?

Jako Fundacja Psia Krew wystawiamy na Subme.app 3 kwoty cegiełek do wyboru: 20, 50 i 100 zł. Kalendarz datków, tzn. co ile dana cegiełka będzie przekazywana na budowę i utrzymanie Animal Helper to już Twoja indywidualna decyzja.

Współpraca z Subme.app otwiera nam nowe możliwości zbierania środków niezbędnych na prawidłowe i długofalowe działanie Animal Helper. Obecnie naszym celem jest ukończenie budowy aplikacji i utworzenie centrali, która będzie obsługiwała zgłoszenia. – Potem przyjdzie czas na zatrudnienie pracowników, utrzymanie centrali, rozwijanie aplikacji, stopniowe rozszerzanie jej działania na cały kraj. To nie tylko masa pracy i wyzwanie logistycznie, ale przede wszystkim finansowe. Bez tego oddolnego wsparcia będzie nam bardzo trudno – mówi Adam Van Bendler, założyciel Fundacji Psia Krew.

Subskrypcyjnie, czyli regularnie

Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie nie tylko ze względu na Waszą wygodę. Wasze systematyczne wsparcie to dla nas także większa kontrola nad budżetem i sprawniejsze planowanie działań. Każda forma pomocy jest na wagę złota, ale regularność to ciągłość, której taki projekt jak Animal Helper zwyczajnie potrzebuje.

– W tym wypadku patrzymy na to dwutorowo. Po pierwsze, chcemy stworzyć prozwierzęce społeczeństwo. To jedno z założeń aplikacji, w które taka cykliczna pomoc poprzez subskrypcje jak najbardziej się wpisuje. Po drugie, aby utrzymać naszą centralę połączeń 112 dla zwierząt, naturalnie bardzo przydadzą się cykliczne wpłaty. Da nam to pewne pole do działań i sprawi, że będziemy wiedzieli na czym stoimy, w miarę rozwijania się naszej inicjatywy na cały kraj – zakończył Adam Bendler.

Serdecznie zachęcamy do wspierania budowy Animal Helper na Subme.app.

Opcje subskrypcji i wszystkie informacje znajdziecie tutaj 

3 komentarze do “Aplikacja wspiera aplikację – Animal Helper w Subme.app!”

  1. Wspaniale że takie coś powstaje ratujmy zwierzęta niech nie umierają w samotności uwielbiam ludzi którzy wstawiają się za słabymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *