Przejdź do treści

Za nami Gala Stand-up dla Animal Helper

To był wyjątkowy wieczór! W jednym miejscu spotkali się wszyscy ci, którzy dobro zwierząt stawiają na pierwszym miejscu. Podczas trzygodzinnej Gali Stand-up dla Animal Helper w warszawskim Torwarze wystąpiło aż 10 komików, a na widowni zgromadziło się około 3 500 widzów. Dzięki temu wydarzeniu udało się uzbierać ok. 206 000 zł na budowę centrali 112 dla zwierząt.

Największe wydarzenie charytatywne na rzecz zwierząt, czyli Gala Stand-up dla Animal Helper to szczególne przedsięwzięcie. Dochód zostanie w całości przeznaczony na budowę centrali Animal Helper, a konkretnie na etaty dla jej pracowników. To oni będą przyjmować zgłoszenia, przekierowywać je do odpowiednich służb i jednostek, a potem jeszcze monitorować przebieg sprawy. Dzięki wspaniałym widzom, a także wszystkim współpracującym przy organizacji wydarzenia firmom, udało się zebrać aż ok. 206 000 zł.

Każdy dołożył swoją cegiełkę

To kwota, na którą złożyło się wiele czynników. To wspaniali komicy, którzy zgodzili się wystąpić charytatywnie, by wspierać zwierzęta w potrzebie i naszą inicjatywę, która poprawi ich los. Prowadzący całą Galę Abelard Giza i Kacper Ruciński, a także występujący: Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Ewa Błachnio, Paweł Chałupka, Czarek Sikora, Tomek Kołecki, Janusz Pietruszka i Adam Van Bendler dali z siebie wszystko, a całą halę wypełniał głośny śmiech.

To około 3 500 sprzedanych biletów-cegiełek. Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że tak licznie zjawiliście się w hali, by śmiać się do łez i jednocześnie pomóc nam zbudować centralę aplikacji Animal Helper. Tuż przed rozpoczęciem gali, wyświetliliśmy w obiekcie filmy opowiadające o tym co robimy i o samej aplikacji – dziękujemy Wam za wszystkie słowa wsparcia tuż po jej zakończeniu. To coś, co daje nam siły do kolejnych działań.

Ten wynik to też 22 absolutnie najlepszych i wspaniałych wolontariuszy, którzy nie byli obojętni na nasze wezwanie i tłumnie zgromadzili się w Torwarze, by wspomóc nas przy organizacji tego wydarzenia. Ich niesamowita energia, uśmiech i zaangażowanie wzruszała nas przez cały wieczór. To i fakt, że również wspierają i wierzą w nasz projekt. Spotkaliście ich tuż przy wejściu, potem jeszcze w holu obiektu i wszędzie tam, gdzie ich pomoc akurat była potrzebna. Jako jedni z ostatnich opuścili też obiekt, a było wówczas naprawdę grubo po północy. Dziękujemy Pawłowi Gebertowi za to, że zorganizował tę wspaniałą grupę ludzi.

Firmy, bez których by nas nie było

Osobne słowa podziękowania należą się firmom odpowiedzialnym za produkcję Gali. Show World Pawła Waszkiewicza i Stage Production na czele z Maciejem Wilkiem jako głównodowodzącym akcją, z mocnymi zawodnikami: Katarzyną Wojtas i Łukaszem Prządak za plecami – DZIĘKUJEMY! Nie wyobrażamy sobie tego wydarzenia bez Was.

Maciej Wilk zebrał najlepsze w branży firmy, które mistrzowsko zadbały o oprawę całego wydarzenia. Dodatkowo, bardzo mocno wsparły naszą inicjatywę maksymalnie obniżając koszty. Z całego serca dziękujemy firmom: LETUS, EMS, Re-Blat, Pro-Color, Crossline, Sowa, Medical Partners i Spectra. Dziękujemy też bileteriom: kupbilecik.pl i biletyna.pl, nie tylko za wzorową współpracę, ale też za pomoc w nagłośnieniu akcji, a także Partnerowi Wydarzenia: Hotelowi Ibis Styles Warszawa Centrum.

Dziękujemy też Mateuszowi Pietraszko, a także Malwinie i Filipowi Jurkowskim za całą kampanię promocyjną. Z kolei za całą świetną robotę przy oprawie graficznej dziękujemy Pawłowi Janiszewskiemu. Dziękujemy też Kamilowi Dolnemu i Czarkowi Piżewskiemu za materiał video z tego wydarzenia – na pewno będzie genialny.

Jedyni tacy Partnerzy

Nie tylko zasiedli na widowni, ale przede wszystkim byli naszym ogromnym wsparciem. Mowa oczywiście o naszych wspaniałych Partnerach Technologicznych, którzy na co dzień pracują nad aplikacją Animal Helper. Porta KMI Poland i BinarApps – dziękujemy!

W holu hali mogliście spotkać programistów BinarApps, którzy budują naszą aplikację. Jesteśmy dumni z naszych Partnerów, ponieważ nie tylko pięknie opowiadali o aplikacji, ale także przygotowali całe to stoisko, na którym mogliście „przeklikać” aplikację. Co więcej, podczas imprezy każdy z widzów mógł pobrać testową wersję aplikacji na swojego smartfona i na własne oczy przekonać się, jak wspaniałą rzecz razem budujemy.

Dziękujemy także naszemu Partnerowi Technicznemu – firmie Kavaha. Cudownie było współpracować z Wami również przy okazji tego przedsięwzięcia. Wszystkie te wspaniałe zdjęcia z wydarzenia, które w najbliższym czasie z dumą będziemy Wam pokazywać, są zasługą Mariusza Małeckiego.

Walczymy dalej

Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na budowę centrali Animal Helper, a konkretniej, na etaty dla jej pracowników. Jak powiedział tuż po zakończeniu Gali Adam Van Bendler: „Lecimy dalej w nieznane” I rzeczywiście, przed nami kolejne wyzwania, których już dziś nie możemy się doczekać. Wy wszyscy – komicy, uczestnicy, wolontariusze, partnerzy, a także Ci z Was, których nie było z nami tego dnia, ale jesteście z nami myślami zawsze, udowodniliście nam po raz kolejny, że razem możemy zrobić wielkie rzeczy.

2 komentarze do “Za nami Gala Stand-up dla Animal Helper”

  1. Dzień dobry dobrze ze jesteście. W moim mieście Stronie Śląskie kolo sklepu przychodź kotka jest bezdomna strasznie mialczy ,ja jej dam jesc ale ludzie ja gonią, ja już mam koty i niemoge jej wxiasc czy jest jakaś możliwość pomocy tej kici..Monika M

    1. Avatar photo

      Dzień dobry! Niestety, obecnie trwa pierwsza faza testów aplikacji i minie jeszcze trochę czasu, zanim uruchomimy centralę i będziemy mogli przyjmować realne zgłoszenia. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie z najbliższą organizacją humanitarnej pomocy zwierzętom. Być może są w Pani okolicy jakieś „kocie” fundacje, które podejmą się pomocy lub chociaż podpowiedzą Pani co robić? Trzymamy kciuki i dziękujemy, że nie jest Pani obojętna na cierpienie tej kici!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *